TANGO W KWIECIE WIEKU

Fundacja Kulturo zaprasza we wrześniu seniorów z dzielnicy Wawer na unikatowe warsztaty tanga i spotkania o kulturze argentyńskiej i historii polskiego tanga.

Już wkrótce – 13, 14 oraz 27 i 28 września – w Wawerskim Centrum Kultury FALENICA zatańczyć będzie można do rytmu tanga. Warsztaty poprowadzi polsko-argentyńska para : Hermes Cristian i Sylwia Rubin. Projekt „Tango w kwiecie wieku” skierowany do seniorów realizowany jest dzięki dofinansowaniu przez m.st. Warszawę Dzielnicę Wawer. W ramach projektu „Tango w kwiecie wieku” odbędą się 4 warsztaty taneczne dla seniorów w wybrane soboty i niedziele września. Dodatkowo, dwóm warsztatom towarzyszyć będą spotkania integracyjne w formie prelekcji o: kulturze argentyńskiej, historii tanga argentyńskiego i fenomenie polskiego tanga.

Tango w kwiecie wieku_fot. Anita KotPROGRAM WYDARZEŃfot. Fundacja Kulturo 1

13 września, sobota

14 września, niedziela
12:30- 13:15 tango i zwyczaje argentyńskie – spotkanie

Tango w kwiecie wieku_fot. Fundacja Kulturo27 września, sobotafot. Fundacja Kulturo
11:00 – 12:00 tango dla seniorów – warsztaty

28 września, niedziela
12:30-13:15 polskie tango – spotkanie

plakat_tango_senior_v4 (1)

Na naukę tańca nigdy nie jest za późno. Tango to taniec, którego uczyć się możemy na różnych etapach życia.
W Argentynie tańczą je dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy. Taniec ten może stać się sposobem  na życie i początkiem  nowej przygody.
Jednocześnie tango to doskonała forma rozwoju ruchowego, emocjonalnego, a także bycia razem w grupie i poznania nowych osób.
Aby wziąć udział w projekcie Tango w kwiecie wieku, wystarczą dobre chęci; zapisywać można się także pojedynczo.

Miejsce:

Wawerskie Centrum Kultury FALENICA

ul. Włókiennicza 54, Warszawa

*Ze względu na ograniczoną liczba miejsc –  obowiązują ZAPISY:
kontakt@polskietango.pl

WSTĘP NA WYDARZENIA BEZPŁATNY