Siła tanga

SIŁA TANGA

Warsztaty tanga dla seniorów i osób niewidomych w wakacje na warszawskiej Woli!

Tango_v4_web

Już w lipcu i sierpniu Fundacja Kulturo zaprasza do Domu Kultury Działdowska na autorskie warsztaty tanga skierowane do seniorów i osób niepełnosprawnych wzrokowo. Będzie to pionierskie połączenie tych dwóch grup odbiorców w Warszawie za pośrednictwem tanga.

Tango to bardzo ważny element kultury latynoamerykańskiej, posiadający charakter silnie integrujący, włączający. Chcemy pokazać seniorom i osobom niepełnosprawnym wzrokowo, że tango tańczyć może każdy (także osoby np.niewidzące), i to w każdym wieku (seniorzy). Naszym celem będzie połączenie tych dwóch grup i poprzez integrację tangiem ukazanie, że wszystkie bariery (wiek, niepełnosprawność) są do pokonania w tańcu – mówią organizatorzy.

Finałem projektu będzie dostępna dla wszystkich milonga „Poczuj tango” (impreza taneczna z tangiem). W trakcie milongi odbędzie się koncert muzyki tangowej
w wykonaniu polskiej artystki o latynoskiej duszy, Magdaleny Lechowskiej.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, na warsztaty obowiązują jednakże zapisy. Każdorazowo w warsztatach może uczestniczyć do 12 par, w tym do 6 osób niepełnosprawnych wzrokowo.  Naukę tanga poprowadzi polsko-argentyńska para, Sylwia
i Cristian Rubin.

Warsztaty tanga odbędą się:

1,8,15,20,22/lipiec, godz.: 19:00-20:00

5,12,19/sierpień, godz.: 19:00-20:00

26/sierpień, godz.: 18:00-19:00

Milonga „Poczuj tango” + koncert tang w wykonaniu Magdaleny Lechowskiej

26 sierpnia, godz.: 19:00 – 21:00

WSTĘP WOLNY

Zapisy: Tel. : 503 152 129

kontakt@polskietango.pl

Więcej informacji:

www.facebook.com/100LatTanga

www.polskietango.pl

Partnerzy:

Dom Kultury Działdowska w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Fundacja Kultury bez Barier

Projekt finansuje m.st. Warszawa.